امریکا

آمریکا لانه تروریزم

نمی دانم آمریکای جنايتكار، بجای نسل کشی مسلمانان ، چرا کاری بخاطر انسانیت به تاراج رفته خود انجام نمی دهد !
در جامعه مشوش و آشفته آمریکا هرکس ، وزیر ، وکیل پارلمان ، عضو کنگره ، استاد پوهنتون ، معلم ، کارگردان فلم ، راننده ، دکاندار ، دست فروش ، محصل ، شاگرد، زن ، مرد ، پیر ، جوان خلاصه همگی (مهم نیست کی هست ) به خود حق دریدن انسانیت را به فجیع ترین شکل آن می دهد !

گاهی معلم ، شاگردان خود را تیر باران می کند ، گاهی شاگرد معلمین خود را تیر باران می نماید ، گاهی هم محصل ، صنفی های خودرا تیر باران می کند ، گاهی استاد پوهنتون همگی را به رگبار می بندد ، گاهی سفید ها ، سیاهان را با موتر لگد مال می کند وگاهی …. وگاهی …….

امروز بیشتر از دوصد ملیون قبضه سلاح در دست مردم آمریکاست!
روز گذشته بعد ازین که در مکتب ( استونمن داگلاس ) فلوریدای آمریکا ، کسی به نام نیکلاس کروز که روزی شاگرد همین مکتب بوده و بخاطر دلائل انضباطی اخراج شده بود و منتظر بود که چی وقت نوبتش می رسد ، تا در زیر نام قوت های ناتو بخاطر تأمين صلح و امنيت به سوي افغانستان صادر شود ، و لي انتظارش كمی طول مي كشد ؟ ناگاه به حکم غریزه ددمنشانه آمریکایی خود ، یک ماسک ضد گاز را به روی خود می کشد و سلاح خودرا که شباهت زیادی به سلاح جنگی ام۱۶ دارد می بردارد و با چند قبضه بمب دستی ، وارد مکتب خود می شود ، نخست زنگ مکتب را به صدا در می آورد تا همگی از صنف ها بیرون شوند ، تا بتواند بیشتر بکشد ، و باز فقط به خاطر ساعت تیری به روی معلمین ، شاگردان ، کارکنان و … تیر اندازی را شروع می کند و طبق آمار اعلان شده هفده لاشه را نقش برزمین می کند و پانزده تن دیگر را آغشته به خون می سازد !

ولی جالب تر از این کشتار ، طرح ترامپ بخاطر جلوگیری از همچو حوادث بوده است !!!
ترامپ پیشنهاد می کند که بخاطر جلوگیری از همچو حوادث ، باید همه معلمین و شاگردان در آمریکا مسلح شوند و تفنگ داشته باشند .

و قاتل هم یک روز پیش از حمله ، کلاهی مانند کلاه سرخ رنگ ترامپ را به سر گذاشته تمرینات تیراندازی را اجراء کرده بوده است ، تا کدام گلوله اش خطا نرود !!!
این ها باز می آیند تا برای ما صلح و امنیت را تأمین نمایند و تحت پروژه Ddrو ودایاک ما را خلع سلاح می کنند !

صافی بنسټ خبرتیا Safi Foundation Ads Donation

wasiweb.com

wasiweb.com Publisher Team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

خپل نظر مو دلته ولیکئ

Back to top button
وسیع ویب
error: