اسلامي سیاست او دولتسیاست او دولت

چرا این همه ترس از اسلام سیاسی!!!؟

چرا این همه ترس از اسلام سیاسی ؟!!!

عبدالخالق صارم

اگر ما شب و روز خود را درون مسجد و خانقاه با نماز و روزه وحج و عبادت و حرکت دادن تسبیح و دعا و تضرع ، سپری کنیم ، در این صورت دشمنان با ما هیچ مشکلی ندارند ، زیرا آنها با اسلام که مصروف مراسم عبادتی و گوشه نشینی و تشریفات مذهبی است ، هیچگونه دشمنی ندارند!
شاید مساجد مارا رنگ و رونق دهند و در ماه رمضان وقت افطار و پس شبی را از طریق مطبوعات خود، اعلان کنند و برای ما ویزای حج را هم به آسانی صادر نمایند !
لیکن خصومت و دشمنی آنها با آن اسلام دیگر است !
اسلامی که می خواهد حکومت کند و بخاطر بدست گرفتن قدرت سیاسی از دشمنان به مبارزه بر می خیزد !
اسلامی که می خواهد برای جهان هستی تفسیر دیگری عرضه کند و تمدنی را بر الگوها و ارزش های دیگری بنا نهد .
اسلام كه بخاطر آزاد سازى وطن اسلامى از اشغال مليشه هاى صليبي و صهيونیستی به جهاد بر می خیزد !
اسلامی که می خواهد علم و دانش و اختراع و تکنولوژی و فن آوری را رشد دهد ، لیکن برای اهداف عالی تر ، نه برای اشغال و استثمار و بهره کشی از دیگران و نه برای جنگ و دشمنی با بشر و اشغال سرزمین دیگران …
اسلامی که از اصلاح فردی پا فراتر می گذارد و می خواهد که جامعه ، تمدن و جهان را نیز اصلاح کند .
اینجاست که میان ما و دشمنان ما تفاوت فکری ایجاد می گردد ، و با همچو اسلام هرگز کنار نمی آیند و حتی زندگی حاشیه نشینی را هم برایش اجازه نمی دهند ، زیرا حتی از موجودیت همچو فکر هم احساس خطر می کنند ، و یگانه گزینه شان با همچو اسلام فقط جنگ تباهکن است !
وهمگی علیه ما از یک سنگر گلوله شلیک می کنند ، از ترامپ تا پوتین و از نتنیاهو تا ابن سلمان و از سازمان ملل تا اتحادیه اروپا و از پیمان وارسا تا پیمان ناتو و از مقامات سیاسی کشور تا ملاهای درباری خود مان و حتی آنانیکه خودرا دعوت گران اسلامی معتدل و میانه رو، جا می زنند ! .
زیرا با موجودیت این اسلام سیاسی ، آنها موجودیت خودرا در خطر می بینند و مقام و منصب باد آورده خودرا از دست می دهند !!!

صافی بنسټ خبرتیا Safi Foundation Ads Donation

wasiweb.com

wasiweb.com Publisher Team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

خپل نظر مو دلته ولیکئ

Back to top button
وسیع ویب
error: