افغانستان

جنگ فکری

چرا اشغال گران علاقه مند اند تا رقص و موسیقی را در کشور ما رشد دهند!؟

بخاطر یافتن پاسخ به این سؤال بياييد باهم سرى به تاريخ بزنيم !

در جنگ سال 1967 م ، میان عرب ها و اسرائیل و هنگامیکه مردم مصر و کشور های همجوار در حالت بسیج عمومی قرار داشتند ، دیوار ها و جاده ها پر از اعلانات کمک خواهی براى جنگ بود و همه مسلمانان بی صبرانه در انتظار آغاز این جنگ به سر می بردند و پیروزی خودرا حتمی می دانستند !
ناگاه اعلان گردید که به تاریخ 1 جون در منطقه انشاص و در بزرگترین پایگاه هوایی اردوی مصر ، یک کنسرت رقص و موسیقی بر گزار می گردد! و اجراء کنندگان این کنسرت، گروه هنری طلایی با ریاست استاد موسیقی ، هنرمند صلاح عرام ، می باشد !
فردای آن روز و به شکل غیر مترقبه اعلان گردید که تاریخ کنسرت از 1 جون به 4 جون تغییر یافته است ، یعنی در شبی که فردای آن جنگ آغاز می گردد !!!
در روز 4 جون و از طرف شب کنسرت برگزار گردید و هنر مندان هریک محمد رشدی ، فایده کامل ، ماهر العطار و شهر زاد، برای جنرالان ، ضابطان و پیلوت های نیرو ی هوایی ، هنر نمایی نمودند و خانم رقاصه و آواز خوان، زینات علوی تا طلوع آفتاب ، رقص شرقی را اجراء نمود و همه جنرالان ، ضابطان ، سربازان و پیلوت های نیروی هوایی تا ساعت 6 صبح موسیقی گوش نموده و رقص تماشا می نمودند !!!
بلی ! در همین لحظه !

و هنوز که چند دقیقه از پایان کنسرت نگذشته بود و هنرمندان سلامت به سوی قاهره حرکت کرده بودند و جنرالان ، ضابطان ، سربازان و پیلوت ها با کمال بی شرمی غرق در نشه شراب بودند و هر كدام شان در هرجا ، به خواب رفته بودند که ناگاه هواپیماهای اسرائیل در فضای پایگاه هوایی انشاص به پرواز درآمدند و با راکت و بمب و سلاح های ثقیله این پایگاه هوایی را در هم کوبیده و با خاک یکسان نمودند و در خلال چند دقیقه همه نیروی هوایی مصر را نابود نموده و 388 هواپیمای جنگی را کاملا تخریب نمودند !!!

و در خلال 6 روز توانستند که اردوی مصر ، سوریه و اردن را شکست داده و شبه جزیره سیناء ، ارتفاعات گولان ، نوار غزه ، کرانه غربی ، قدس شرقی ، مسجد الأقصى …این همه را اشغال نمایند!
و 25 هزار سرباز عرب هارا کشتند و 80% تجهیزات جنگی عرب ها را نابود نمودند !
ده ها هزار مردم فلسطین و بیشتر باشندگان کانال سوئیز ، محافظه و قنیطره را به زور کوچ دادند و هزاران قریه را محو فزیکی نموده و پروسه شهرک سازی را در قدس شرقی و کرانه غربی آغاز نمودند !
که با این کار ( کوتاه ترین جنگ ، با سریعترین شکست ) را در تاریخ بشریت ثبت نمودند !!!

وعلت اینکه این جنگ 6 روز ادامه پیدا کرد این بود که در منطقه ارتفاعات گولان ، یکی از تانک های سوریه چند گلوله را به جای اینکه طبق معمول ، به هوا شلیک کند ، اشتباها به سوی تانک های در حال پیشروی اسرائیل شلیک می کند !
یهودیان این همه دستاورد را در بدل برگزاری یک شب کنسرت رقص و موسیقی برای نیروی هوایی مسلمانان ، از آن خود نمودند و تبعات و پیامدهایی این جنگ ننگین و این شکست فضاحت بار عرب ها هنوز هم ادامه دارد !!!
اکنون در کشور ما رسانه ها و مطبوعات صبح وشام هیاهوی دارند که موسیقی غذای روح است و شب و روز رقص و پایکوبی و موسیقی پخش می کنند و برنامه های مانند ستاره افغان ، آواز افغانستان ، حنجره طلایی و …. به اجراء مى گزارند ، و شرارت پیشگانی مانند نغمه ، آریانا سعید ، سیتا قاسمی و … را در میان سربازان اردو می فرستند ، تا کنسرت اجراء نمایند !
فکر نکنید این همه بدون کدام هدف و بدون پلان قبلی انجام می گیرد !!!
نه چنین نیست !
این توطئه یهود و این جنگ فکری صليبيزم + صهيونيزم ، علیه ما در اعماق تاریخ ریشه دارد !!!

عبدالخالق صارم

صافی بنسټ خبرتیا Safi Foundation Ads Donation

wasiweb.com

wasiweb.com Publisher Team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

خپل نظر مو دلته ولیکئ

Back to top button
وسیع ویب
error: