ضررهای صحیموبایل

خطر مرگ در صورت چارج کردن تیلیفون درهنگام خواب

 

تجهیزات الکترونیکی در سالهای اخیر با پیشرفت‌های چشمگیری که صورت گرفته وارد زندگی انسانها شده و اکنون به بخش جدایی ناپذیر از فعالیتهای روزمره تبدیل شده‌اند، اما این تجهیزات در صورت استفاده نادرست جان انسانها را تهدید می‌‌کنند.

یک حادثه حقیقی دختر چینائی.

این دختر چینایی پیش از خواب تیلیفون همراهش را با چارجر به برق وصل کرده و آن را کنار خود گذاشته بود.

روزنامه “دیلی میرور” چاپ انگلیس تأکید کرد: خواهر این دختر دانشجوی چینایی ۱۸ ساله، با دیدن جسد وی در تخت خواب شوک شد؛ بدن این دختر از چند ناحیه دچار سوختگی شدید شده بود.

خبرگزاری “آسیان هارت نیوز” به نقل از خواهر این دختر چینایی نوشت، پوست وی به دلیل برق گرفتگی سیاه شده بود، و تیلیفون همراه وی درحالیکه صفحه آن شکسته بود، در کنارش قرار داشت.

تحقیقات پولیس و داکتران نشان داد که این دختر به دلیل برق گرفتگی پس از شکسته شدن صفحه تیلیفون همراه در رخت خواب، درگذشته است.

بسیاری از کارشناسان درخصوص استفاده از تیلیفون همراه و تجهیزات الکترونیکی در اتاق خواب، و یا خطر خوابیدن افراد درکنار اینگونه تجهیزات هشدار داده‌اند؛ زیرا به گفته داکتران، امواج این تجهیزات برای سلامتی بسیار مضر هستند و ممکن است باعث ابتلای افراد به سرطان شود.

گزارش : جواد

خبرتیا Advertisement safi foundation

wasiweb.com

wasiweb.com publisher team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

نظر تان را بنویسید

Back to top button
وسیع ویب
error: